نرم افزار خارجی جمع آوری آدرس ایمیل


این نرم افزار دو روش برای جمع آوری ایمیل دارد.


روش اول  با استفاده از keyword یا کلمه کلیدی به این ترتیب که با چندین موتور جستجوی معروف ایمیل هایی را که در آن ها کلمه موردنظر شما بکار رفته باشد را جمع آوری می کند، با این روش شما می توانید به جستجوی آدرس های ایمیل در یک زمینه خاص(مثلاً خدمات یا محصولی که قصد ارائه آن را دارید) بپردازید و فقط به افرادی که نیاز به آن دارند ایمیل ارسال کنید.

روش دوم و دیگر این برنامه جستجوی ایمیل های مجود در یک سایت یا آدرس خاص است که به راحتی با وارد کردن آدرس مورد نظر اقدام به جمع آوری آدرس ایمیل های موجود در آن آدرس می کند.

 

این نرم افزار در جستجو از موتورهای جستجوی قدرتمندی نظیر گوگل و یاهو استفاده  میکند و از همه صفحات شامل html, CGI, PHP, ASP و … پشتیبانی می کند.  این نرم افزار آدرس ها را بررسی و در صورت تکراری بودن آن ها را از لیست حذف می کند. همچنین شما قادر خواهید بود نرم افزار را محدود کنید که در دومین های خاصی یا همه آن ها جستجو کند. آدرس هایی را که نرم افزار پیدا کرده است به راحتی در یک فایل متنی از نرم افزار خارج می کنید و می توانید از آن ها در هر نرم افزار ارسال ایمیل های گروهی به آسانی استفاده کنید.

 

این نرم افزار همراه همه محصولات قابل دانلود می باشد.

نظرات کاربران:

 • rasoul در 2016-01-31 02:35:45 گفته:
  ما يك آژانس مسافرتي هستيم و نياز به نرم افزار جمع آوري ايميل داريم. لطفا يك نمونه دمو از اين نرم افزار رو براي ما ارسال كنيد تا در صورت تاييد اين محصول رو خريداري كنيم. ممنون

  • صمدی در 2016-01-31 03:56:16 گفته:
   سلام

   براتون ارسال شد.

 • حمیدرضا در 2016-11-25 21:00:31 گفته:
  سلام مهندس.من یک فعال بازار بورس هستم که برای برخی کارهای آموزشی نیازمند ایمیل کاربران بازار سرمایه وبورس اوراق بهادار هستم.خواستم بدونم این نرم افزار قابلیت جمع آوری ایمیل کاربران مورد نظر رو داره؟ اگر اینطوره دموی اون رو واسم بفرستید لطفا تا بررسی کنم.ممنون

نظر دهیلطفا تیک بزنیدسبد خرید

سبد شما خالی است.