!چرا بانک ایمیل بخریم؟


شاید در سایت های دیگر مخالف عنوان این مطلب را خوانده باشید که گفته باشند بانک ایمیل خریداری نکنید و دلیل گفته های این سایت ها اسپم بودن این نوع تبلیغات و یا منسوخ شدن استفاده از ایمیل باشد.

اسپم بودن در صورتی می توان گفت درست است که ارسال های شما بی هدف و برای همه اقشار باشد و گیرندگان ایمیل،تبلیغات و اطلاع رسانی هایی را دریافت کنند که در تخصصشان نباشد.
پس اگر ارسال های خود را هدف دار و به مخاطبین و علاقه مندان کسب و کار خود ارسال کنید نتیجه بسیار بهتری خواهید داشت و اکثر گیرندگان  از دریافت تبلیغات شما شاید خوشحال هم شده باشند.اما به شرطی که لینک لغو اشتراک هم در ایمیل خود قرار دهید.

همچنین نمی توان بطور کلی گفت که استفاده از ایمیل منسوخ شده میباشد شاید درصد بسیار کمی از مردم که در گدشته از ایمیل برای دریافت مطالب تفریحی استفاده میکردند هم اکنون از پیام رسان هایی مثل تلگرام بجای ایمیل استفاده میکنند اما همان طور که گفتم افراد بسیار کمی استفاده از ایمیل را کنار گذاشته اند.یکی از مثال هایی که میتوان آورد و این ادعا را رد کرد بیرون رفتن سایت دیجی کالا از بحران با استفاده از ایمیل مارکتینگ دانست که نشان دهنده این است که مردم هنوز از ایمیل استفاده میکنند.

شما اگر محصول خاصی تولید کرده اید در هر صورت باید این محصول را به افراد صنف مربوط به خود معرفی کنید و نمیتوان این معرفی محصول جدید را اسپم دانست.همچنین گیرندگان ایمیل شما میتوانند درخواست لغو دریافت ایمیل از شما داشته باشند.
اگر بانک ایمیل جمع آوری شده و یا خریداری شده توسط شما از ایمیل های بروز و بدون بانس(غیر فعال) باشد میتواند نتیجه خوبی داشته باشد و ارزانترین تبلیغ شما باشد.

فراموش نکنید که فقط به بانک ایمیل های مرتبط با فعالیت خود ارسال ایمیل داشته باشید.

نظرات کاربران:

نظر دهیلطفا تیک بزنیدسبد خرید

سبد شما خالی است.